DIAMOS - výroba a predaj nástrojov a náradia.

  • Hala 2
    Hala 2
  • Výroba, ostrenie a predaj nástrojov

DIAMOS - výroba a predaj nástrojov a náradia

Ponúkame Vám ostrenie (brúsenie) nástrojov pre kovovýrobu, drevovýrobu, polygrafický priemysel, potravinársky priemysel a pod.

Nástroje brúsime na modernej brúske WALTER HELITRONIC s olejovým chladením výbrusu. Taktiež brúsime nástroje potrebné na výrobu drevených EURO-okien, plastových okien a hlinikových rámov. Moderné CNC stroje, správny technologický postup a dlhoročné skúsenosti našich zamestnancov zaručujú vysokú kvalitu ostrenia a údržby Vašich nástrojov. V súčasnosti používame pre ostrenie pílových kotúčov HM a pílových pásov najmodernejšiu technológiu CNC značky VOLLMER. Táto pracuje s vysokou presnosťou a výdatným olejovym chladením čím je zaručená vysoká kvalita naostrenej hrany pílových zubov.

Zabezpečujeme aj ostrenie a výrovu moderných diamantových (PKD,PCD) nástrojov.Na stroji VOLLMER QM ostríme diamantové nástroje, ktoré sú následne vyvažované na hodnotu G2,5.  Na ostrenie a lapovanie nožov a žiletiek používame technológiu CNC od nemeckej firmy REFORM. Na zváranie pílových pásov používame technológiu IDEAL. Vo firme sa nachádzajú stroje od popredných vyrobcov ako napr. WALTER, FANUC, MVM, VOLLMER, WIDMA, UT-MA, REFORM, IDEAL, STEHLE, TOS, ACCUTEX, FLOTT a i.

Viac nájdete tu +

  • Brúsenie HM a HSS pilových kotúčov
  • Brúsenie HM a HSS fréz
  • Elektro-iskrové rezanie

Brúsenie pilových kotúčov s tvrdokovovými plátkami
na CNC brúske Vollmer.

Elektroiskrové rezanie.
  Brúsenie fréz z bežnej nástrojovej ocele (HSS) ako aj zo spekaného karbidu (HM) 5-osou CNC brúskou WALTER HELITRONIC.
 

Drôtova rezačka FANUC s rotačnou osou vhodná na ostrenie napr. (PKD/PCD) diamantových nástrojov ako aj ich výrobu.

WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
Online bookmaker the UK http://whbonus.webs.com/ William Hill